Je hart gaat als een razende tekeer, zweetparels op je voorhoofd, een ijzeren gordijn blokkeert je borstkas en je longen zijn te klein om te ademen. Ga je dood? Ben je ziek? Of gewoon gek?
Neen, je gaat niet dood, toch nu nog niet. Je bent bang, in paniek. Je lijf wil je iets vertellen.
Naar schatting heeft de helft van de bevolking last van een of meerdere angsten. Ook Leens getikte hart ging haar levensritme verstoren. In ASEM gaat ze op zoek naar de oorzaak van haar paniekaanvallen. Wat gebeurt er in je hoofd tijdens zo'n aanval? En kan je er iets aan doen om ze te voorkomen?
Leen Dendievel (1983) is actrice, bekend van theater en televisie. In 2014 studeerde ze af als assistente in de psychologie. Leen debuteerde in 2016 met HARD, over liefdesverdriet. Twee jaar later volgde Asem, over angsten. Haar roman Georges & Rita (2020) werd een bestseller, alsook Brief aan mijn kind (2021). In 2023 verscheen De zin van een kind, over een kindervrij bestaan. Haar nieuwste boek, Soms is opgeven beter, werd een instant succes.
November is een mooie maand voor de boekenliefhebber en ook de pers heeft genoten van de boeken die de afgelopen weken zijn verschenen. Lees meer »
September is een mooie maand voor de boekenliefhebber en ook de pers heeft genoten van de boeken die de afgelopen weken zijn verschenen. Lees meer »
Niet alleen Tournée Minérale stond deze maand op het programma, februari brengt ook een grote portie liefde met zich mee. Valentijn mag dan weeral voorbij zijn, maar laat ons vooral niet stoppen met de liefde te vieren. Liefde voor jezelf, voor anderen, voor onze omgeving, en uiteraard ook voor boeken. Lees meer »
Dit najaar zitten onze auteurs niet stil! Mis geen enkele signeersessies op het Feest van het Boek bij Standaard Boekhandel. Vind hier onder het signeerschema van onze auteurs Leen Dendievel, Rudy Morren, Sylvia Van Driessche, Johan Op de Beeck, Laura Buelinckx, De Familie Planckaert, Karolien Olaerts en Dierendokter Joshua Dutré. Lees meer »
Volg onze sociale media voor het laatste nieuws